فروش بازی پی اس pes 2017 برای کامپیوتر PC

محصول جدید

فروش بازی pes 2017 پی اس نسخه کامپیوتر PC

بازی pes 2017 پی اس کامپیوتر,فروش بازی پی اس pes 2017 برای کامپیوتر,خرید بازی pes 2017 کامپیوتر

در قالب 2 عدد DVD اورجینال

11 قلم

80,000 ریال

با بازی محبوب pes 2017 پی اس نسخه کامپیوتر PC در خدمت شما هستیم . اینبار هم شرکت کونامی (Konami) با دستی پر به میدان رقابت با رقیب همیشگی اش آمده است

چیزی که بازی pes 2017 بر آن توجه دارد، «مفرح‌بودن هنگام بازی با دیگر بازیکنان» و قابلیت‌های جدید دیگر است.

یکی از این قابلیت‌ها که با نام Real Touch (لمس حقیقی) شناخته می‌شود، سیستمی است که پیوسته درحال تولید راه‌های مطمئنی برای کنترل و دریافت پاس می‌باشد.

در این سیستم، برای هر بازیکن تکنیک‌های خاصی استفاده می‌شود؛ تکنیک‌هایی که همه آن‌ها درجهت حس‌کردن «تفاوت‌های ظریف و نامحسوس در کنترل پاس که یک پاس به آن نیاز دارد» تلاش می‌کنند.

ویژگی های دیگر PES 2017 سیستمی به نام Precise Pass (پاس دقیق) است. کونامی در این باره می‌گوید:

پاس دقیق قابلیتی است که از بنیان به لمس حقیقی کمک می‌کند تا با استفاده از توانایی بازی با توپ بازیکن دقت هر پاس را بسنجد. حرکت توپ در جهت موقعیت بازیکن و هدف مورد‌نظر برای ارسال پاس همه به دقت آن پاس کمک می‌کنند و باعث می‌شوند هنگامی که یک پاس از بین دو دفاع با فاصله یک توپ رد می‌شود، حس واقعی هیجان را بچشید.

همانند نسخه‌های گذشته، موتور Fox Engine شرکت کونامی وظیفه پردازش گرافیکی را بر عهده دارد؛ موتوری که همین وظیفه را در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برعهده داشت. این بازی در پاییز سال جاری برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه خواهد شد.

برچسب ها

بالا